Hyvä kiviainesasiantuntija sekä yhteistyökumppani

for those about rock we salute you

Yhteystiedot2018-08-08T14:55:36+00:00

Yhteystiedot

Meidät tavoitat puhelinnumeroista sekä @-postista:

Toimihenkilö:

Mikko Ruuskanen
toimitusjohtaja
0400 – 385 007
mikko.ruuskanen@sepelitekniikka.fi

Markku Kääriäinen
työpäällikkö
0400 – 374 627
markku.kaariainen@sepelitekniikka.fi

 

Työmaajohto:

Jarko Volanen
tuotantopäällikkö
0400 – 273 249
jarko.volanen@sepelitekniikka.fi

Kimi Koskela
työmaapäällikkö
040 – 560 8531
kimi.koskela@sepelitekniikka.fi

Tero Erholtz
työmaapäällikkö
050 – 409 0809
tero.erholtz@sepelitekniikka.fi

Ari Juntunen
työmaapäällikkö
040 – 037 3301
ari.juntunen@sepelitekniikka.fi

Marko Katosalmi
työmaapäällikkö
044 – 717 1069
marko.katosalmi@sepelitekniikka.fi

 

Sivustomme käyttää evästeitä. Ok